اسکان


متقاضیان محترم توجه داشته باشند است قبل از هرگونه اقدام نسبت به انتخاب و رزرو اسکان به نکات ذیل دقت کافی داشته باشند :
1- قبل از رزرو اسکان حتما جدول اطلاعات و امکانات مربوط به مهمانسرا ها و هتل های طرف قرارداد دبیرخانه منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی را مورد مطالعه قرار دهند.
2- صاحبان طرح ها و فناوران محترم در صورت ثبت نام پنجمین نمایشگاه علم و فناوری ربع رشیدی برای هر طرح حداکثر 2 نفر حق رزرو با تخفیف مهمانسرا ها را دارند.. -به اطلاع می رساند مهمانسراهای سازمان های دولتی بصورت پانسون های دانشجویی بوده و کلیه ی امکانات اعم از سرویس های بهداشتی، حمام، آشپزخانه و.. در اینگونه مهمانسرا ها بصورت عمومی می باشند.
3- متقاضیان صرفا فقط روزهایی که قبلا از طریق سیستم نرم افزاری رزرو و هزینه آن را پرداخت کرده باشند می توانند اقامت داشته باشند در غیر این صورت از پذیرش آنان معذور خواهیم بود. شایان ذکر است (در صورت وجود تخت خالی و امکانات با دریافت هزینه اجاره بها، اسکان میسر خواهد بود.)
4- زمان تخلیه ی واحدها 12 قبل از ظهر و زمان پذیرش میهمانان از ساعت 14 به بعد خواهد بود.
5- به همراه داشتن رسید ثبت نام اسکان (رزرو مهمانسرا) و کارت ملی متقاضی در هنگام پذیرش الزامی می باشد. (به همراه داشتن اصل شناسنامه برای اسکان زوجین الزامی است.)
6- میهمانان محترم توجه داشته باشند رزرو، زمانی انجام شده است که وجه از طریق اینترنت پرداخت و پس از آن کد رهگیری و شناسه پرداخت اخذ گردد.
7- میهمانان محترم توجه داشته باشند در صورت انصراف از رزرو اتاق حتما درخواست کتبی خود را به شماره تلفن 04133305891 فکس نمایند. هزینه ی کنسلی تا قبل از 3 روز 20% و تا یک روز قبل از موعد 50% از کل مبلغ و در زمان استفاده و بعد از آن تمام مبلغ کسر می گردد. (لطفا قبل از ورود به بخش رزرو، فایل راهنما را مطالعه نمایید.)
8- متقاضیان محترم در زمان رزرو اتاق نسبت به اسکان خانم ها و آقایان و همچنین اسکان مختص خانواده ها دقت کافی داشته باشند.

جدول اسکان
دانلود جدول اسکان