رویداد نوآوردگاه فناوری های همگرا


معرفی رویداد:

فناوری‌های همگرا، به مجموعه چهار فناوری اطلاعات، زیستی، شناختی و نانو گفته می‌شود که در هم‌افزایی و یکپارچگی با هم قادراند، به نیازهای از آدمی پاسخ گویند که تاکنون فناوری‌ها دیگر قادر به آن نبوده‌اند. دستیابی به یک جامعه که با فناوریهای همگرا همپوشانی دارد، از طریق معرفی درست NBIC امکان پذیر است، که خود می تواند مزیت اتصال به پیشگامان این زمینه در سراسر جهان شود.

یکی از اهداف نوآوردگاه، تلاش برای ایده پردازی و توسعه کسب وکارهای مبتنی بر فناوری های همگرا نه تنها در ایران بلکه در سطح بین المللی است. ما بر این باوریم که افزایش دانش جهانی دانشجویان ،کارشناسان، فناوران و همچنین کارآفرینان می توانند نقش موثری برای ایجاد جامعه و جهان بهتر داشته باشد.

در این « نوآوردگاه » آموزشی- عملی به کارآفرینان جوان آموزش داده می شود که چگونه می‌توانند برپایه ایده‌های نوآورانه خود،کسب‌وکاری راه‌ بیاندازند و آن را توسعه دهند.

نوآوردگاه در مدت زمان 5 روز از تاریخ 20 الی 24 آبان ماه برگزار می‌شود و در این مدت شرکت‌کنندگان در نوآوردگاه یاد می گیرند: 1- چگونه تیم تشکیل دهند.2- چگونه ایده‌هایشان را امکان‌سنجی کنند. 3- چگونه مدل کسب‌و‌کارشان را طراحی کنند. 4- چگونه طرح تجاری کسب‌و‌کارشان را تدوین کنند. 5- چطور طرح خود را در مقابل سرمایه گذار ارائه دهند.

عناوین کارگاههای آموزشی:

1- کارگاه تیم‌سازی 2- کارگاه مدل کسب وکار 3- کارگاه طرح تجاری 4 - کارگاه نحوه ارائه

سخنرانان و موضوع سخنرانی:

دکتر کلانتری‌نژاد بنیان‌گذار و مدیر عامل شزان در رابطه با فناوری‌های همگرا

زمان برگزاری :

رویداد از تاریخ 20 الی 24 آبان ماه سال جاری همزمان با پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تبریز برگزا می شود و تیم های برگزیده در مراسم اختتامیه نمایشگاه مورد تجلیل قرار می گیرند.

شرایط ثبت نام :

متقاضیان شرکت در رویداد می توانند با مراجعه به لینک Https://goo.gl/F45VSV و تکمیل فرم ثبت نام و پرداخت هزینه مربوط در رویداد ثبت نام کنند

برگزار کنندگان :

این رویداد با همکاری منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی و توسط شرکت نوآوران فناوری های همگرای شناختی، زیستی، اطلاعات، نانو( شزان) برگزار می شود . متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با آقای حامد حامدیان به شماره 09106730988 و یا سرکار خانم سبا یوسفی به شماره 09355036150 تماس بگیرند.