شهردار تبریز: حمایت از فناوران و شرکت های دانش بنیان در دستور کار شهرداری تبریز

مهندس عباس رنجبر در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: باید برنامه ریزی سالانه ای در خصوص حضور شهرداری تبریز در این چنین نمایشگاه هایی صورت گیرد و ما از امروز برای سال آینده  و این نمایشگاه برنامه مدونی را داشت باشیم تا نیازهای خود را در طول سال به شرکت های فناور اعلام کنیم و شرکت ها بر اساس این نیازها تولید و توان خود را در این راستا هدفگذاری کنند و سال آینده شاهد تعامل بیشتر را شاهد باشیم.

وی گفت: همکاران در بخش حمل و نقل حضور خوبی  را در این نمایشگاه داشتند وضمن شناسایی نیازهای فناورانه این موارد را به فناوران عرضه کرده اند. تولید کنندگان و عرضه کنندگان نیز در نوبه خود توانسته اند به دانش خوبی در این حوزه دست یابند که می تواند در ارائه خدمات ما مفید واقع شود.

رنجبر با تاکید بر گستردگی خدمات شهرداری تبریز در بخش های مختلف خاطرنشان کرد: حضور ما در این قبیل نمایشگاه ها نباید محدود به بخش خاصی باشد از این رو نه تنها از  فناوران حوزه حمل و نقل بلکه شرکت های دانش بنیانی که در حوزه های مختلف و بخصوص در بخش های خدمات شهری  فعال هستند دعوت می کنیم تا برای رفع مشکلات شهری در کنار ما باشند.

وی ادامه داد : انتظار می رود سه گروه در این نمایشگاه به طور جدی حضور داشته باشد از جمله مدیران و سیاستگذاران و برنامه ریزان  و مدیران دولتی که مسئول برنامه ریزی و خدمات دهی به مردم هستند، حوزه دو تولید کنندگان حوزه فناوری است  تا از دانش جدید و محصولات جدید بتوانند بهره مند شوند و گروه سوم تولید کنندگان صنعتی هستند که می توانند از تولیدات این حوزه در افزایش بازدهی و بهتر کردن فرایند تولید استفاده کنند.