پایان رینوتکس ۲۰۲۲ با ۵۷ رویداد و ۷۶۵ طرح / ۳ برگزیده در جشنواره این نمایشگاه

به گزارش روابط عمومی نمایشگاه نوآوری و فناوری رینوتکس ۲۰۲۲؛ دهمین دوره نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی تبریز(رینوتکس۲۰۲۲) ششم آبان ماه سال ۱۴۰۲ به کار خود پایان داد.

مشاور نوآوری و فناوری استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به برگزاری برنامه‌ها و جشنواره بخش جنبی این نمایشگاه و رقابت ۶۰ شرکت در این جشنواره،  گفت: سعی کردیم تا رویدادهای جنبی را برای کمک به تجاری سازی و بلوغ شرکت‌ها در حوزخ توانمندسازی آن‌ها برگزار کنیم.

عبدالرضا فلاح، با اشاره به برگزاری نزدیک به ۵۷ رویداد در این نمایشگاه، افزود: سعی کردیم تا از همه ظرفیت‌ها استفاده کنیم و در این خصوص برای برقراری عدالت نوآوری در استان، از تمامی شهرستان‌ها طرح نوآوری و دانش بنیانی داشتیم.

وی افزود: بیش از ۱۲ هزار ساعت برای برگزاری با کیفیت این نمایشگاه وقت صرف شده است و لازم است از تمام کسانی که مانع تراشی می کردند تا این نمایشگاه برگزار نشود نیز تشکر می کنم.

فلاح گفت: این نمایشگاه در ۱۱زون با هزار و ۸۰۰ ایده از شرکت های مختلف و از ۱۸استان‌طرح آغاز به کار کرده بود که در پایان ۷۶۵ طرح انتخاب شد.

وی در ادامه ابراز کرد: ۷۱ سخنران که نزدیک به دو هزار و ۴۰۰ نفر در این سخنرانی ها شرکت کردند و بیش از ۶۰ هزار نفر تعداد کل بازدید کنندگان دهمین دوره از نمایشگاه رینوتکس بودند که بیش از ۱۰۰ تفاهم‌نامه و قرار داد منعقد شد.

 

این گزارش می افزاید، در این نمایشگاه سه نفر به عنوان طرح برتر در دهمین نمایشگاه نوآوری ‌و فناوری ربع رشیدی انتخاب شدند.

نفر سوم جشنواره به طرح درگاه های اینترنتی بانکی و ابزار های تسهیل گری مالی به همراه اپلیکیشن بانکی ارائه شده توسط "حامد حافظی" 

نفر دوم جشنواره طرح میز تشریح مجازی ارائه شده توسط "محمد اکبرپور رحمانی" 

نفر اول جشنواره رینوتکس فناوری ربع رشیدی به طرح توسعه و تبلیغ نرم گردشگری در قالب فناوری هنر های تصویری ارائه شده توسط "کمال شایگان اصل"

همچنین لوح تقدیر زون برتر به زون حوزه سلامت به مسئولیت دانشگاه علوم پزشکی تبریز اهدا شد.

 

انتهای پیام/